Публічний договір

 

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)

на замовлення, придбання, продаж та доставку товарів.

Цей договір між  «Продавцем» та користувачем послугами інтернет-сайту, надалі «Замовником», є договором доручення на замовлення, придбання, доставку Товарів, та визначає основні умови замовлення, придбання та доставки товарів через інтернет- сайт https://autofora.com.ua. Покупець, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі – Договір) на таких умовах.

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. Публічна оферта (далі – «Оферта») - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі – «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі Додатки.

1.2. Замовлення – рішення Замовника замовити товар та його доставку, оформлене в інтернет-магазині та/або доручення на придбання та доставку товарів.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Наведена нижче інформація є офіційною пропозицією (офертою) інтернет-магазину https://autofora.com.ua будь-якій фізичній особі (далі - Покупець) укласти договір купівлі-продажу товарів. Зазначений договір є публічним, тобто, згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців.

2.2.Відповідно до статті 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов даної пропозиції (оферти), що підтверджує укладення Договору купівлі-продажу товарів на запропонованих нижче умовах, є факт оформлення та підтвердження замовлення.

2.4. Оформленням Замовлення Покупець підтверджує погодження та безумовне прийняття ним умов цієї пропозиції (оферти).

2.5. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови цієї Пропозиції (Оферти) шляхом оформлення Замовлення), Покупець підтверджує наступне:

• Покупець повністю ознайомлений, і згоден з умовами цієї пропозиції (оферти);

• Він дає дозвіл на збирання, обробку та передачу персональних даних на умовах, визначених нижче у Застереженні щодо збору, обробки та передачі персональних даних, дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого строку після закінчення його дії . Крім цього, укладанням Договору Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника як суб'єкта персональних даних згідно із Законом України "Про захист персональних даних" йому відомий і зрозумілий.

3. ЦІНА ТОВАРУ

3.1. Ціна на кожну позицію товару вказана на сайті Інтернет-магазину.

3.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію товару.

3.3. У разі зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов'язується проінформувати Покупця про зміну ціни Товару.

3.4. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

3.5. Продавець вказує вартість доставки Товару на сайті Інтернет-магазину або повідомляє Покупцю під час оформлення замовлення Оператором.

3.6. Зобов'язання Покупця з оплати Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів у повному обсязі.

3.7. Розрахунки між Продавцем та Покупцем за Товар здійснюються способами, вказаними на сайті Інтернет-магазину у розділі «Доставка та оплата».

4. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Замовлення Товару здійснюється Покупцем через Оператора за телефонами:

• (050) 622 80 20

• (098) 622 80 20

або через сервіс сайту Інтернет-магазину https://autofora.com.ua

4.2. При реєстрації на сайті Інтернет-магазину Покупець зобов'язується надати наступну реєстраційну інформацію:

4.2.1. Прізвище та ім'я Покупця або вказаної ним особи (одержувача);

4.2.2. Адреса, якою слід доставити Товар (якщо доставка до адреси Покупця);

4.2.3. Адреса електронної пошти;

4.2.4. Контактний телефон.

4.3. Найменування, кількість, артикул, ціна обраного Покупцем Товару вказуються у кошику Покупця на сайті Інтернет-магазину.

4.4. Якщо Продавцеві потрібна додаткова інформація, він має право запросити її у Покупця. У разі не надання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцю за купівлю товарів інтернет-маркеті.

4.5. При оформленні Замовлення через Оператора (п. 4.1 цієї Оферти) Покупець зобов'язується надати інформацію, зазначену в п. 4.2. справжньої Оферти.

4.6. Прийняття Покупцем умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних у реєстраційну форму на сайті Інтернет-магазину або під час оформлення Замовлення через Оператора. Після оформлення Замовлення через Оператора, дані про Покупця реєструються в базі даних Продавця.

4.7. Покупець відповідає за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.

4.8. Договір купівлі-продажу дистанційним способом між Продавцем та Покупцем вважається укладеним з моменту електронного оформлення замовлення на сервісі сайту інтернет-магазину або видачі Продавцем Покупцю касового чи товарного чека або іншого документа, що підтверджує повну оплату Товару.

5. ДОСТАВКА І ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ ПОКУПЦЮ

5.1. Способи, порядок та строки доставки товарів вказані на сайті у розділі «Доставка та оплата». Порядок та умови доставки замовленого товару Покупець погоджує з оператором інтернет-маркету у момент оформлення покупки.

5.2. Самовивіз товару:

5.2.1. Після формування заявки покупець може зробити розрахунок та отримати свій товар за адресою: 43000 м. Луцьк, Набережна вулиця, 4.  пн – пт з 09:00 до 18:00, сб. з 10:00 до 16:00

5.2.2. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження товару переходить до Замовника або його Представника з моменту отримання товару шляхом та підписання Сторонами товарного чека та/або замовлення (і/або доручення на придбання та доставку товару) на доставку.

5.3. Доставка товару здійснюється власними силами співробітниками інтернет-магазину згідно з умовами доставки, або із залученням третіх осіб (перевізника).

5.4. При отриманні товару Замовник повинен у присутності представника кур'єра перевірити відповідність Товару якісним та кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності).

5.5. Замовник або Представник Замовника під час приймання товару підтверджує своїм підписом у товарному чеку та/або замовлення на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнього вигляду та комплектності товару.

 

 

 

 

6. ПОВЕРНЕННЯ (ОБМІН) ТОВАРУ

6.1. Повернення (обмін) нових автозапчастин провадиться відповідно до законодавства України.

6.2. У цьому пункті визначено порядок повернення (обміну) якісних автозапчастин: Прийняття повернення (згода на обмін) товару належної якості є правом, а не обов'язком Продавця.

Повернення (обмін) якісного товару здійснюється за рахунок Покупця. Доставка (пересилання) товару для повернення (обміну) провадиться силами Покупця. Витрати Покупця, пов'язані з встановленням та демонтажем товару, Продавцем не компенсуються.

Обмін або повернення товару належної якості провадиться за умови отримання згоди Продавця і навіть якщо товар не був у вжитку (не був встановлений на автомобіль), збережені його споживчі властивості та є докази придбання його в Підприємства.

Для оформлення повернення (обміну) Покупець подає Продавцю заяву в Особовому кабінеті про повернення (обмін) товару.

З допомогою зворотнього зв'язку сторони узгоджують умови повернення (обміну).

Поверненню можуть підлягати автозапчастини, в яких протягом перевірочного терміну було виявлено суттєві дефекти або невідповідності, які не дозволяють їх подальшу експлуатацію. Термін перевірки (з дня доставки товару на адресу (відділення пошти)) – 7 днів.

Даний перевірочний термін не поширюється на деталі кузова, оптику, скло та інші автозапчастини, стан яких можна візуально визначити за їх зовнішнім виглядом у момент покупки (решітки, накладки, молдинги, декоративні деталі інтер'єру тощо).

Укладаючи з Продавцем Договір-оферту (договір купівлі-продажу) Покупець підтверджує той факт, що повідомлено про те, що двигуни, автоматичні коробки передач, роботизовані коробки перемикання передач, коробки передач варіаторного типу, паливні форсунки, ТНВД, модулі ABS, електронні дросельні , вимірювач потоку повітря та електронні блоки управління з метою підтримки їхньої працездатності необхідно встановлювати лише у спеціалізованих центрах або станціях технічного обслуговування (СТО). У разі повернення, висновки спеціаліста про несправність (на фірмовому бланку з реквізитами та печаткою) та копію сертифіката СТО, що дозволяє здійснювати даний вид робіт, при їх належному оформленні та обґрунтованості будуть підтвердженням несправності даного товару.

6.3. Якщо інше не встановлено законодавством України, то не підлягають поверненню придбані позиції Замовлення (придбані автозапчастини), якщо:

• не отримано згоди Продавця;

• закінчився перевірочний термін;

• з будь-якої причини відсутнє нанесене маркування продавця (так само якщо маркування або значна частина її було видалено в процесі миття автозапчастини або її експлуатації).

• автозапчастина розбиралася, тобто.було пошкоджено нанесене маркування продавця;

• автозапчастину було встановлено (експлуатовано) з порушеннями правил або технологій встановлення (експлуатації);

• автозапчастина зазнавала після продажу серйозних пошкоджень (ударів, деформацій, замикань та ін.).

• відсутні висновок та копія сертифіката СТО, при поверненні автоматичних КПП та електронних блоків керування;

• автозапчастини, на які не поширюється термін перевірки (див. вище);

• автозапчастини з дефектом, про який був попереджений покупець заздалегідь (тобто підставою для повернення цей дефект не буде).

6.4. Якщо інше не встановлено законодавством України, то у разі повернення придбаного товару витрати клієнта, пов'язані з його встановленням та транспортуванням, компанія не компенсує.

6.5. Повернення коштів проводиться у тому порядку, у якому проводилася його оплата. За згодою сторін повернення коштів то, можливо вироблено іншому порядку. При цьому, тоді повернення коштів на банківську платіжну картку провадиться у строк від 3 до 10 календарних днів.

6.6. Здійснивши замовлення та (або) уклавши Договір-оферти (договір купівлі-продажу), Покупець повною мірою підтверджує, що усвідомлює той факт, що кур'єр, який здійснює доставку Замовлення, не уповноважений вирішувати з Покупцем питання про повернення Замовлення, зміну ціни та (або) умов оплати.

6.8. Питання, пов'язані із поверненням (обміном) неякісного товару, вирішуються за згодою сторін з урахуванням положень законодавства України.

6.9. Повернення здійснюється покупцем у підрозділ Продавця за адресою: м. Луцьк, Набережна вулиця, 4. к. 168, або передаються на огляд у вигляді доставки водієм-експедитором. Для узгодження термінів та умов доставки на перевірку товару Покупець зв'язується із контакт-центром Продавця.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцю внаслідок неналежного використання Товарів, попередньо замовлених на сайті https://autofora.com.ua та придбаних у Продавця.

7.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень та своїх зобов'язань у разі надання Покупцем недостовірної чи неправдивої інформації.

7.3. Продавець та Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України та положень цього Договору.

7.4. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком форс-мажорних обставин як: війна або військові дії, землетрус, епідемії, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, що виникли незалежно від волі Продавця та/або Покупця після укладання цього договору. Сторона, яка не може виконати своїх зобов'язань, негайно повідомляє про це іншу Сторону.