Про нас ― autofora.com.ua

Компанія AutoFora спеціалізується на доставці автозапчастин гуртом і в роздріб з Польщі та Європи в Україну. Для забезпечення надійної роботи автомобіля дуже важливо використовувати якісні комплектуючі. Саме такі деталі пропонує наш інтернет-магазин.

autofora.com.ua — це сервіс доставки запчастин для легкових, вантажних автомобілів та мототранспорту. За допомогою нашого каталогу Ви легко та швидко зможете знайти потрібну Вам деталь.

 

Компанія AutoFora:

  1. Доставляє оригінальні автозапчастини з Польщі та Європи в Україну. Власними силами, без посередників, без сторонніх націнок.
  2. Оперативно відправляє замовлення в будь-який регіон України. Якщо замовлена деталь є на нашому складі — здійснюємо доставку протягом доби.
  3. Має штат власних менеджерів, які нададуть професійну консультацію та швидко допоможуть знайти необхідну запчастину.

 

Доставка запчастин займе 5–7 робочих днів, залежно від розміру та ваги деталі. Під час відправлення замовлення клієнт отримає фото деталі на Viber, Telegram, чи WhatsApp. У разі замовлення дорогого товару, можливий варіант отримання додаткових фотографій.

І звичайно, у нас величезний асортимент запчастин із кращих авторозбірок (шротів), автомагазинів в Польщі та Європи — понад 30 мільйонів екземплярів. Адже за допомогою платформи Allegro кращі авторозбірки та автомагазини Польщі та Європи продають запчастини до 52 марок європейських, японських і американських авто.